Ücretsiz Firma Ekle
İlyas Taş
(224) 482 36-34
(224) 482 36-34
(533) 209 39-13
Çalıkhalil Mahallesi 40. Sokak No:4b
Merkez / Bursa

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  İŞİ METAL DÖKÜM MAK.SAN.TİC. LTD.ŞTİ.

  10 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız tecrübeyle genç ve dinamik bir kadroyu biraraya getirerek alüminyum döküm konusunda sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

  Firmamızın vizyonu, gelecek 10 yıl içinde başta makina ve otomotiv sektörü olmak üzere alüminyum döküm konusunda yurt içinde ve yurt dışında kalitesi ve teknolojisiyle rekabet edebilecek güçlü bir kurumsal yapı kurmaktır.

  Faaliyet konumuz makina sektöründe makina imalat parçaları ve otomotiv sektöründe vakum,sünger,kontrol fikstürü,rotasyon kalıplarını kapsamaktadır.

  Firmamız ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahip olup temel amacı yenilikçi ve yaratıcılığı cesaretlendirip gerekli eğitimleri gerçekleştirerek müşterilerimizin,çalışanlarımızın,iş ortaklarımızın ve kuruluş dışı işbirliklerinin uzun vadeli bağlılığını artırarak hedef pazarda sürkli gelişmek ve büyümektir.

  Bu amaç doğrultusunda kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde gerçekleştirerek çalışmalarına devem etmektedir.